Co je BOZP-SYSTEM.cz a jak funguje?

BOZP-SYSTEM.cz je náš vlastní online systém, který podstatným způsobem zjednodušuje komplexní řízení agendy BOZP ve firmě. Skýtá celou řadu výhod, které nejen usnadňují práci personalistům a zaměstnancům odpovědným za BOZP, ale i snadno a efektivně proškolí zaměstnance podle zákona. Systém umožňuje efektivní vedení a správu dokumentace BOZP, organizování pravidelných prověrek a kontrol, školení zaměstnanců a to včetně seznámení se s důležitými směrnicemi či předpisy. Systém nevyžaduje instalaci a k objednané dokumentaci BOZP a PO ho poskytujeme zcela zdarma.

Co BOZP-SYSTEM.cz umí?

 
prokazatelné seznámení s dokumentací BOZP vč. osvědčení check
prokazatelné seznámení se specifiky na pracovišti vč. osvědčení check
aktualizace dokumentace a specifik dle aktuální legislativy check
interaktivní kurzy se zaměřením na profese vč. osvědčení check
aktualizace kurzů dle aktuální legislativy check
vkládání vlastních dokumentů (PDF, DOC) check
pohodlná správa pomocí administračního rozhraní check
rozdělení zaměstnanců dle provozoven check
online podpora 24/7 po telefonu či emailu check
automatické hlídání termínů školení, prověrek, kontrol check
Další výhody:
zobrazení i na mobilních zařízení (PC, tablet, mobil) check
bez instalace softwaru a jiných potenciálních hrozeb (Flash apod.) check
násobná záloha včetně zabezpečení SSL certifikátem check
rozhraní i kurzy v českém i anglickém jazyce check
Vyzkoušejte demo

BOZP-SYSTEM využívají
desetitisíce zaměstnanců ročně

BOZP-SYSTEM byl úspěšně prověřen soudními znalci ze Znaleckého ústavu bezpečnosti a ochrany zdraví, z.ú., jako vhodný nástroj pro školení zaměstnanců prostřednictvím e-learningu, který splňuje veškeré legislativní požadavky z hlediska BOZP a PO (znalecký posudek č. 004-02/2016).

uživatelské rozhraní

Uživatelské rozhraní systému

BOZP-SYSTEM má své uživatelské rozhraní, ve kterém se zaměstnanci seznamují s dokumentací BOZP a PO a se specifiky svého pracoviště – čímž plní zákonem danou povinnost. Také zde absolvují povinná zákonná školení (BOZP, PO, školení řidičů, první pomoc atd.). Systém sám hlídá termíny a upozorňuje zaměstnance i zaměstnavatele na jejich neplnění. Uživatelské rozhraní je zcela jednoduché a přehledné, stačí se do systému přihlásit a ten už každého navede.

Jak probíhá seznamování se s dokumentací BOZP a PO v BOZP-SYSTEM.cz?

Zaměstnanec si otevře a přečte všechny povinné dokumenty BOZP a PO a seznámí se se specifiky svého pracoviště. Poté tlačítkem potvrdí, že se se všemi potřebnými dokumenty seznámil. Automaticky se mu vygeneruje prohlášení o seznámení se s dokumentací, které vytiskne, podepíše a odevzdá zaměstnavateli. Pokud si k dokumentaci objednáte i online školení, mohou zaměstnanci plynule přejít na zákonné kurzy BOZP. Pro ty, kteří si s čímkoliv nebudou vědět rady, je tu vždy naše 24/7 helpline.

administrační rozhraní

Administrační rozhraní systému

Kromě uživatelského rozhraní pro zaměstnance, má BOZP-SYSTEM ještě důležité rozhraní administrační, které je určené pro vedoucí pracovníky. V něm najdou správu zaměstnanců, možnost vkládání vlastních BOZP dokumentů, přehled o tom, kdo odevzdal prohlášení o seznámení se s dokumentací, možnost přidělování kurzů zaměstnancům a zasílání upomínek, export nejrůznějších přehledů a mnoho dalších. I přes nepřeberné množství možností a nastavení je administrační rozhraní velmi přehledné, intuitivní a uživatelsky příjemné.

Naši nejvýznamnější klienti
Inloop eMan Cyient EYElevel EET1 Fuji Koyo Klosterfrau Adacta Bosal Nonstop recruiment Pharm Olam Pietro Filipi Potrefená husa Profimedia Subway Unileasing VZP Vistra Parfums Žabka ITW Globa Load Control Arthur D. Litte Creative Dock Samsonite Remax Proximity PSJ Invest Savencia Le Premier Kiwi webhelp Divadlo Archa Auffer design AVL ISIC Linde STOPKA - exclusive living Wegg Go STRV PSA traiding Hudson Eurowag Crown Worldwide CIEE SnapShot Digi TV Monet plus Baumax Národní galerie Top Estates Rebuy Stars Ferring pharmaceuticals Apogeo Newe Elektrony.cz První klubová ZZMV Bemeta Knihy Dobrovský HACH Komora KHK Julius Meinl Manuel caffé Next.cz Primeros 4Finance hotel Hilton Topmonks Starez sport Bohemia Soft Náš grunt Nestlé Bulovka Lukoil Helika Tutor Top Vision Tarsago dTest AXA CBRE Česká poštaDáme jídlo Ferratum Loccitane Meopta PPAS Raiff Allianz sport5 Tesco Crescon Pevonia botanica Schrack Speed CarsBis Group B-Tech Ergo Eurest IAC Nový prostor Orion Pharma Puro Klima UE.cz Ulož.to Ústav fyziky Zoot Codeco Konsepti MSA Albatros Arena Hermes London school Parexel Surftrip Junker lunchtime.cz Lumen Huck rohlik.cz Korona RWE Berlitz PLA Crediton Chemoproject Philip Morris OpenCard
Ověřit reference
close
Jednoduchý vstupní audit

Zda vaše aktuální agenda odpovídá legislativě snadno ověříme jednoduchým vstupním auditem BOZP a PO. Zkontrolujeme nejen potřebné dokumenty, ale také fyzický stav vašich provozoven. Upozorníme vás na nedostatky a pomůžeme vám je odstranit. Výstupem auditu BOZP je závěrečná zpráva s konkrétními body a doporučením, jak vše uvést do legislativního pořádku. Audit BOZP a PO můžete objednat jak jednorázově tak i opakovaně.

Rozsah auditu je předem dohodnut se zákazníkem, nejčastěji se však jedná o následující:

  • zpracování dokumentace BOZP, případně revize stávající dokumentace BOZP
  • zpracování dokumentace PO, případně revize stávající dokumentace PO
  • kontrola povinných školení zaměstnanců
  • kontrola poskytování OOPP
  • kontrola vybavení pracoviště prvky požární ochrany
  • dokumentace a evidence pracovních úrazů
  • kontrola bezpečnostního značení
  • kontrola plnění pracovně lékařských služeb
  • správnost provádění revizí
  • další body dle provozu