Průvodce BOZP Zavoláme vám Chci nabídku
Novinky Zpět

Dokumentace BOZP a PO už nemusí být jen halda papírování

20. 4. 2015
Zpět

Šanony plné papírů, revize, záznamy o pracovních úrazech, nové zákony a vyhlášky a další a další haldy papírování. Máte toho až nad hlavu a už vás nebaví, jaký v tom je chaos? Máme pro vás efektivní řešení. Přejděte na sofistikovaný informační systém pro BOZP a PO a mějte vše ONLINE na cloudovém serveru. Přehledně, srozumitelně, jednoduše a s přístupem odkudkoliv přes internet. Jak na počítači, tak v notebooku, mobilu nebo tabletu.

Koho se dokumentace BOZP týká

Jak asi víte, dokumentace BOZP a PO se týká všech podnikatelských subjektů, tzn. všech právnických a podnikajících fyzických osob. Zákon ukládá, že dokumentaci musí mít zaměstnavatel nejen zpracovanou, ale také pravidelně aktualizovanou. Více informací o bezpečnosti práce a požární ochraně se můžete dozvědět například v informačním magazínu BezpečnostPráce.info, kde je pro vás připravena také bezplatná BOZP poradna, a kam můžete zasílat své dotazy.

BOZP-SYSTEM se správou přes internet

BOZP-SYSTEM je jednoduchý, přehledný a pro všechny věkové kategorie uživatelů srozumitelný informační systém pro správu dokumentace BOZP a PO V oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany je tento nástroj opravdovou revolucí. Pracuje se s ním přes internet formou tzv. cloudu, kdy jsou všechny informace a přehled o vašich povinnostech ukládány a archivovány na zabezpečený server. Tento informační systém pro BOZP a PO provozuje firma CRDR s.r.o., která je zároveň jeho autorem. V rámci spolupráce je BOZP-SYSTEM poskytován zcela zdarma.

BOZP-SYSTEM si můžete vyzkoušet přímo na přihlašovacích stránkách na webu v sekci „Spustit demo“.

Co vše BOZP-SYSTEM umí

BOZP-SYSTEM nabízí řadu užitečných funkcí, které ocení určitě každý podnikatel. Plně respektuje vaše potřeby a přizpůsobí se vám na míru.

Jaké jsou výhody systému

Přechod z papírové formy na elektornickou je jednoduchý

Možná si budete myslet, že přechod na BOZP-SYSTEM je nějaký složitý proces, ale to je velký omyl. Žádné velké komplikace vás nečekají. V případě, že byste o tento unikátní nástroj měli zájem, je potřeba pouze projít jednoduchým vstupním BOZP auditem. To je potřeba zejména proto, aby se zjistilo, v jakém stavu je vaše dosavadní dokumentace, a aby vše bylo dle platné legislativy. BOZP audit obsahuje kontrolu pracoviště, na základě níž budou identifikována potenciální rizika, která budou následně zapsána do dokumentace. Nemusíte tak řešit žádné dohledávání hromady papírů a šanonů stávající dokumentace. Ty už potřebovat nebudete, protože o vše ostatní už se postará auditor a specializovaná firma.

Autor: Martin Šimek
jednatel CRDR s.r.o.
www.BOZP.cz

Dokumentace BOZP a PO online
Naši nejvýznamnější klienti
Pepejeans ČTU Nissan Klik Sephora Bageterie Boulevard Diton Footshop ERU Tesla Toyota Slevomat Yamaha Xella Xiaomi Colas Iveco Geberit Smarty Breno VGP Dodo Oyster Ruukki RWE Berlitz Casale Project Philip Morris Operátor ICT Ford Saint Gobain CMI Becher Budvar Cemex Vcelka Mironet Run Czech Wolt Dell Feri NPU Solitea Skechers Hueppe Dedoles accace Arriva Asklepion Avast Grada CHUBB Tipli Michelin Schneider electric Vinted Vivantis YTONG Favi Generali Česká Pojišťovna Marelli Monneo Bühler Žamberk Hanák nábytek GLP Hyundai Kara LG Raynet Panasonic Peugeot Roltechnic Státní tiskárna cenin TON Student Agency Shoptet Windy.com Georg Fischer AK Císař, Češka, Smutný Altron Audiotéka Azelis Pilulka Neeco Českomoravský cement Dekra Exponea productboard Rehau SFPI spaceti wikimedia jrd - bydlení nové generace Goodyear Pro Doma stavebniny Eisai AGC Briggs & Stratton Erste Greenpeace Richter & Frenzel Slovenské elektrarne Sizmek Somfy TÜV Wistron ZAT SmartWings Lindström ČNB Hanibal Jura LL-C Auto Jarov Egap IceWrap knihovna Akademie věd Medical technologies Mitas Success ČZU ČVUT MŠMT MUNI Zomato VFS global Columbia Fincentrum Mediatel NH Prague city Reedog Storyous Futured Apps Best Communications CCS EATON Tonino Lamborghini Caffe Lotus Melitta O2 Urgo Aqua Angels Aranea Beko Benu lékárny Bode Panzer Kuoni group Omron Photon Energy Saunia Swardman Twisto Zonky Inloop eMan Cyient EYElevel Fuji Koyo Klosterfrau Adacta Bosal Nonstop recruiment Pharm Olam Pietro Filipi Potrefená husa Profimedia Subway Unileasing VZP Vistra Notino Žabka ITW Globa Load Control Arthur D. Litte Creative Dock Samsonite Remax Proximity PSJ Invest Savencia Le Premier Kiwi webhelp Divadlo Archa Auffer design AVL ISIC Linde STOPKA - exclusive living Wegg Go STRV PSA traiding Eurowag Crown Worldwide CIEE Telly Monet plus Baumax Národní galerie Top Estates Rebuy Stars Ferring pharmaceuticals Apogeo Newe První klubová ZZMV Knihy Dobrovský HACH Komora KHK Julius Meinl Manuel caffé Primeros hotel Hilton Topmonks Starez sport Náš grunt Nestlé Bulovka Fio Banka Helika Tutor Top Vision Tarsago AXA CBRE Česká poštaDáme jídlo Ferratum Loccitane Meopta PPAS Raiff Allianz sport5 Tesco Schrack Speed CarsB-Tech Ergo Eurest IAC Orion Pharma UE.cz Ulož.to Zoot Codeco Konsepti MSA Albatros Arena Hermes Parexel Junker Lumen Huck rohlik.cz Korona
Ověřit reference
close
Jednoduchý vstupní audit

Zda vaše aktuální agenda odpovídá legislativě snadno ověříme jednoduchým vstupním auditem BOZP a PO. Zkontrolujeme nejen potřebné dokumenty, ale také fyzický stav vašich provozoven. Upozorníme vás na nedostatky a pomůžeme vám je odstranit. Výstupem auditu BOZP je závěrečná zpráva s konkrétními body a doporučením, jak vše uvést do legislativního pořádku. Audit BOZP a PO můžete objednat jak jednorázově tak i opakovaně.

Rozsah auditu je předem dohodnut se zákazníkem, nejčastěji se však jedná o následující:

  • zpracování dokumentace BOZP, případně revize stávající dokumentace BOZP
  • zpracování dokumentace PO, případně revize stávající dokumentace PO
  • kontrola povinných školení zaměstnanců
  • kontrola poskytování OOPP
  • kontrola vybavení pracoviště prvky požární ochrany
  • dokumentace a evidence pracovních úrazů
  • kontrola bezpečnostního značení
  • kontrola plnění pracovně lékařských služeb
  • správnost provádění revizí
  • další body dle provozu