Průvodce BOZP Zavoláme vám Chci nabídku

BOZP-SYSTEM.cz - software pro komplexní správu
BOZP a PO. Jak funguje?

Razítko Ověřeno znaleckým posudkem

BOZP-SYSTEM je náš vlastní online software, který podstatným způsobem zjednodušuje komplexní řízení agendy BOZP ve firmě. Skýtá celou řadu výhod, které nejen usnadňují práci personalistům a zaměstnancům odpovědným za BOZP, ale i snadno a efektivně proškolí zaměstnance podle zákona. Náš BOZP software umožňuje efektivní vedení a správu dokumentace BOZP, organizování pravidelných prověrek a kontrol, školení zaměstnanců a to včetně seznámení s důležitými směrnicemi a předpisy. Software nevyžaduje žádnou instalaci a k objednané dokumentaci BOZP a PO ho poskytujeme zcela zdarma.

Co BOZP-SYSTEM.cz umí?

interaktivní kurzy se zaměřením
na profese vč. osvědčení
elektronické podepisování
e-certifikátů
bez instalace softwaru a jiných
potenciálních hrozeb (Flash apod.)
prokazatelné seznámení se specifiky
na pracovišti vč. osvědčení
rozdělení zaměstnanců
dle provozoven
vkládání vlastních dokumentů
(PDF, DOC)
prokazatelné seznámení
s dokumentací BOZP vč. osvědčení
online podpora 24/7 po telefonu
či emailu
pohodlná správa pomocí
administračního rozhraní
aktualizace kurzů, dokumentace
a specifik dle aktuální legislativy
automatické hlídání termínů školení, prověrek
i lékařských prohlídek
rozhraní i kurzy v českém
i anglickém jazyce
uživatelské rozhraní

Uživatelské rozhraní softwaru

Náš BOZP software má uživatelské rozhraní, ve kterém se zaměstnanci prokazatelně seznamují s dokumentací BOZP a PO, a tím plní zákonem danou povinnost. V rámci uživatelského prostředí také absolvují povinná zákonná školení (BOZP, PO, školení řidičů, první pomoc). Software sám hlídá termíny a upozorňuje zaměstnance i zaměstnavatele na jejich neplnění. Uživatelské rozhraní je zcela jednoduché a přehledné. Stačí se do systému přihlásit a ten už každého uživatele navede.

Jak probíhá seznamování s dokumentací BOZP a PO v aplikaci BOZP-SYSTEM.cz?

Zaměstnanec si přečte všechny vybrané interní dokumenty BOZP a PO, které mu byly zpřístupněny. Poté tlačítkem potvrdí, že se se všemi potřebnými dokumenty seznámil. Automaticky se mu vygeneruje prohlášení o seznámení se s dokumentací, které vytiskne, podepíše a odevzdá zaměstnavateli. Pokud si k dokumentaci objednáte i online školení, mohou zaměstnanci plynule přejít na zákonné kurzy BOZP. Pro ty, kteří si s čímkoliv nebudou vědět rady je tu vždy naše 24/7 zákaznická podpora.

administrační rozhraní

Administrační rozhraní softwaru

Kromě uživatelského rozhraní pro zaměstnance, má BOZP-SYSTEM ještě důležité rozhraní, a to administrační, které je určené pro odpovědné vedoucí za BOZP. To umožňuje správu zaměstnanců, možnost vkládání vlastních BOZP dokumentů, přehled o tom, kdo odevzdal prohlášení o seznámení s dokumentací, možnost přidělování e-learningových kurzů zaměstnancům a zasílání upomínek, export nejrůznějších přehledů a mnoho dalších možností. I přes nepřeberné možností a nastavení je administrační rozhraní velmi přehledné, intuitivní a uživatelsky příjemné.

Naši nejvýznamnější klienti
Pepejeans ČTU Nissan Klik Sephora Bageterie Boulevard Diton Footshop ERU Tesla Toyota Slevomat Yamaha Xella Xiaomi Colas Iveco Geberit Smarty Breno VGP Dodo Oyster Ruukki RWE Berlitz Casale Project Philip Morris Operátor ICT Ford Saint Gobain CMI Becher Budvar Cemex Vcelka Mironet Run Czech Wolt Dell Feri NPU Solitea Skechers Hueppe Dedoles accace Arriva Asklepion Avast Grada CHUBB Tipli Michelin Schneider electric Vinted Vivantis YTONG Favi Generali Česká Pojišťovna Marelli Monneo Bühler Žamberk Hanák nábytek GLP Hyundai Kara LG Raynet Panasonic Peugeot Roltechnic Státní tiskárna cenin TON Student Agency Shoptet Windy.com Georg Fischer AK Císař, Češka, Smutný Altron Audiotéka Azelis Pilulka Neeco Českomoravský cement Dekra Exponea productboard Rehau SFPI spaceti wikimedia jrd - bydlení nové generace Goodyear Pro Doma stavebniny Eisai AGC Briggs & Stratton Erste Greenpeace Richter & Frenzel Slovenské elektrarne Sizmek Somfy TÜV Wistron ZAT SmartWings Lindström ČNB Hanibal Jura LL-C Auto Jarov Egap IceWrap knihovna Akademie věd Medical technologies Mitas Success ČZU ČVUT MŠMT MUNI Zomato VFS global Columbia Fincentrum Mediatel NH Prague city Reedog Storyous Futured Apps Best Communications CCS EATON Tonino Lamborghini Caffe Lotus Melitta O2 Urgo Aqua Angels Aranea Beko Benu lékárny Bode Panzer Kuoni group Omron Photon Energy Saunia Swardman Twisto Zonky Inloop eMan Cyient EYElevel Fuji Koyo Klosterfrau Adacta Bosal Nonstop recruiment Pharm Olam Pietro Filipi Potrefená husa Profimedia Subway Unileasing VZP Vistra Notino Žabka ITW Globa Load Control Arthur D. Litte Creative Dock Samsonite Remax Proximity PSJ Invest Savencia Le Premier Kiwi webhelp Divadlo Archa Auffer design AVL ISIC Linde STOPKA - exclusive living Wegg Go STRV PSA traiding Eurowag Crown Worldwide CIEE Telly Monet plus Baumax Národní galerie Top Estates Rebuy Stars Ferring pharmaceuticals Apogeo Newe První klubová ZZMV Knihy Dobrovský HACH Komora KHK Julius Meinl Manuel caffé Primeros hotel Hilton Topmonks Starez sport Náš grunt Nestlé Bulovka Fio Banka Helika Tutor Top Vision Tarsago AXA CBRE Česká poštaDáme jídlo Ferratum Loccitane Meopta PPAS Raiff Allianz sport5 Tesco Schrack Speed CarsB-Tech Ergo Eurest IAC Orion Pharma UE.cz Ulož.to Zoot Codeco Konsepti MSA Albatros Arena Hermes Parexel Junker Lumen Huck rohlik.cz Korona
Ověřit reference
close
Jednoduchý vstupní audit

Zda vaše aktuální agenda odpovídá legislativě snadno ověříme jednoduchým vstupním auditem BOZP a PO. Zkontrolujeme nejen potřebné dokumenty, ale také fyzický stav vašich provozoven. Upozorníme vás na nedostatky a pomůžeme vám je odstranit. Výstupem auditu BOZP je závěrečná zpráva s konkrétními body a doporučením, jak vše uvést do legislativního pořádku. Audit BOZP a PO můžete objednat jak jednorázově tak i opakovaně.

Rozsah auditu je předem dohodnut se zákazníkem, nejčastěji se však jedná o následující:

  • zpracování dokumentace BOZP, případně revize stávající dokumentace BOZP
  • zpracování dokumentace PO, případně revize stávající dokumentace PO
  • kontrola povinných školení zaměstnanců
  • kontrola poskytování OOPP
  • kontrola vybavení pracoviště prvky požární ochrany
  • dokumentace a evidence pracovních úrazů
  • kontrola bezpečnostního značení
  • kontrola plnění pracovně lékařských služeb
  • správnost provádění revizí
  • další body dle provozu