Novinky Zpět

Jsme součástí mezinárodní kampaně Zdravé pracoviště

28. 5. 2014
Zpět

Mezinárodní kampaň Zdravé pracoviště je koordinována Evropskou agenturou pro bezpečnost a ochranu zdraví (zkratka EU-OSHA) a 27 partnery členských zemích EU. Jejím cílem je zlepšování BOZP všem společnostem, organizacím, firmám, manažerům, zaměstnancům, zaměstnavatelům a dalším podnikatelským subjektům. Tato kampaň se zaměřuje především na řízení a prevenci rizik, které mohou vzniknout při práci, dále na motivaci manažerů, vedoucích pracovníků i zaměstnanců k aktivní účasti na snižování rizik.

Mezi hlavní prvky kampaně Zdravé pracoviště patří pravidelné publikování a zveřejňování zpráv ohledně BOZP, osvěta problematiky, vydávání praktických průvodců o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci a různých podpůrných materiálů spojených s touto problematikou, jako jsou letáky, plakáty či video reportáže na DVD. Mimo to se také tato kampaň podílí na propagaci Evropského týdne bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a pomáhá organizovat a pořádat konference, semináře a různé typy výstav. I naše společnost je součástí této kampaně, kterou aktivně podporuje.

Certifikát BOZP
Certifikát BOZP
Naši nejvýznamnější klienti
VZP Vistra Parfums Žabka ITW Globa Load Control Arthur D. Litte Creative Dock Samsonite Remax Proximity PSJ Invest Savencia Le Premier Kiwi webhelp Divadlo Archa Auffer design AVL ISIC Linde STOPKA - exclusive living Wegg Go STRV PSA traiding Hudson Eurowag Crown Worldwide CIEE SnapShot Digi TV Monet plus Baumax Národní galerie Top Estates Rebuy Stars Ferring pharmaceuticals Apogeo Newe Elektrony.cz První klubová ZZMV Bemeta Knihy Dobrovský HACH Komora KHK Julius Meinl Manuel caffé Next.cz Primeros 4Finance hotel Hilton Topmonks Starez sport Bohemia Soft Náš grunt Nestlé Bulovka Lukoil Helika Tutor Top Vision Tarsago dTest AXA CBRE Česká poštaDáme jídlo Ferratum Loccitane Meopta PPAS Raiff Allianz sport5 Tesco Crescon Pevonia botanica Schrack Speed CarsBis Group B-Tech Ergo Eurest IAC Nový prostor Orion Pharma Puro Klima UE.cz Ulož.to Ústav fyziky Zoot Codeco Konsepti MSA Albatros Arena Hermes London school Parexel Surftrip Junker lunchtime.cz Lumen Huck rohlik.cz Korona RWE Berlitz PLA Crediton Chemoproject Philip Morris OpenCard
Ověřit reference
close
Jednoduchý vstupní audit

Zda vaše aktuální agenda odpovídá legislativě snadno ověříme jednoduchým vstupním auditem BOZP a PO. Zkontrolujeme nejen potřebné dokumenty, ale také fyzický stav vašich provozoven. Upozorníme vás na nedostatky a pomůžeme vám je odstranit. Výstupem auditu BOZP je závěrečná zpráva s konkrétními body a doporučením, jak vše uvést do legislativního pořádku. Audit BOZP a PO můžete objednat jak jednorázově tak i opakovaně.

Rozsah auditu je předem dohodnut se zákazníkem, nejčastěji se však jedná o následující:

  • zpracování dokumentace BOZP, případně revize stávající dokumentace BOZP
  • zpracování dokumentace PO, případně revize stávající dokumentace PO
  • kontrola povinných školení zaměstnanců
  • kontrola poskytování OOPP
  • kontrola vybavení pracoviště prvky požární ochrany
  • dokumentace a evidence pracovních úrazů
  • kontrola bezpečnostního značení
  • kontrola plnění pracovně lékařských služeb
  • správnost provádění revizí
  • další body dle provozu