Novinky Zpět

Máte chaos v dokumentaci BOZP? Zpřehledněte ji pomocí CRDR šanonu

19. 7. 2016
Zpět

Že je dokumentace BOZP a PO složitá záležitost asi nemusíme připomínat. Sami asi víte, co vše musí obsahovat a jak obtížné je mít vše v naprostém pořádku. Jenže díky CRDR šanonu se vaše situace může radikálně změnit. S ním totiž už nebudete muset řešit žádné haldy nepřehledných papírů, ve kterých jsou mýrnyx týrnyx naházené záznamy o pracovních úrazech, revize, pracovnělékařské dokumenty, traumatologický plán, archivace školení zaměstnanců, provozní dokumentace a další.

Co je šanon CRDR?

Šanon CRDR je papírová forma dokumentace BOZP a PO. I přesto, že je v papírové podobě, k dispozici je vždy také její elektronická verze, která je archivována v našem komplexním systému pro agendu BOZP a PO - BOZP-SYSTEM.

Náš šanon není lecjaký obyčejný šanon, jaký byste mohli očekávat od jiných společností. Na rozdíl od nich je srozumitelný, přehledný a jednoduše zpracovaný, tak, aby se v něm vyznal každý.

V žádném případě se nejedná o nějaké laciné a vzorově zpracované řešení, ve kterém stačí vyměnit údaje o firmě a je hotovo. Takové řešení důrazně nedoporučujeme! Proč?

“Šanon CRDR vždy zpracováváme každé firmě na míru, aby maximálně odpovídal danému provozu.”

Šanon je rozdělen na:

Jednotlivé kategorie jsou pak doplněny patřičnými dokumenty, které souvisí právě s činností vašeho podnikání. Jen tak je možné docílit zákonné požadavky, které jsou pro dokumentaci BOZP a PO povinné.

V šanonu je také speciální karta, ve které se nachází aktualizace dokumentace a kontaktní informace na HELP LINKU a technika, který ve vaší firmě zajišťuje agendu BOZP a PO.

Buďte online a mějte přehled

Všechny informace, které jsou obsaženy v tištěném šanonu dokumentace BOZP a PO, jsou k dispozici také v našem BOZP-SYSTEMu. V něm si můžete přidávat další potřebné dokumenty a provádět všechny povinné aktualizace.

BOZP-SYSTEM navíc obsahuje další části agendy bezpečnosti práce a požární ochrany. Nabízí správu zaměstnanců, přehled o jejich realizovaných školení a související certifikáty, potvrzení o seznámení s dokumentací, správu školení pro zaměstnance, specifika pracovišť apod.

10 výhod, proč mít šanon BOZP a PO

Jak šanon CRDR získat?

Abyste mohli získat šanon CRDR, stačí se stát naším klientem a nechat si od nás zpracovat dokumentaci BOZP a PO. Šanon vás sám o sobě nic stát nebude.

Nemusíte mít strach ani z případného přechodu od vašeho dosavadního poskytovatele BOZP služeb k nám. Žádné komplikace vás nečekají, protože my se o vše postaráme. Pokud se rozhodnete pro nás, jediné co musíme bezpodmínečně udělat, je realizace jednoduchého vstupního BOZP auditu. To proto, abychom zjistili, v jakém stavu je vaše dosavadní dokumentace BOZP a PO. Pouze zkontrolujeme vaše pracoviště, zjistíme rizika a vše zapracujeme do dokumentace.

“Máte nějaký dotaz? Napište nám!”

Máte chaos v dokumentaci BOZP? Zpřehledněte ji pomocí CRDR šanonu
Naši nejvýznamnější klienti
VZP Vistra Parfums Žabka ITW Globa Load Control Arthur D. Litte Creative Dock Samsonite Remax Proximity PSJ Invest Savencia Le Premier Kiwi webhelp Divadlo Archa Auffer design AVL ISIC Linde STOPKA - exclusive living Wegg Go STRV PSA traiding Hudson Eurowag Crown Worldwide CIEE SnapShot Digi TV Monet plus Baumax Národní galerie Top Estates Rebuy Stars Ferring pharmaceuticals Apogeo Newe Elektrony.cz První klubová ZZMV Bemeta Knihy Dobrovský HACH Komora KHK Julius Meinl Manuel caffé Next.cz Primeros 4Finance hotel Hilton Topmonks Starez sport Bohemia Soft Náš grunt Nestlé Bulovka Lukoil Helika Tutor Top Vision Tarsago dTest AXA CBRE Česká poštaDáme jídlo Ferratum Loccitane Meopta PPAS Raiff Allianz sport5 Tesco Crescon Pevonia botanica Schrack Speed CarsBis Group B-Tech Ergo Eurest IAC Nový prostor Orion Pharma Puro Klima UE.cz Ulož.to Ústav fyziky Zoot Codeco Konsepti MSA Albatros Arena Hermes London school Parexel Surftrip Junker lunchtime.cz Lumen Huck rohlik.cz Korona RWE Berlitz PLA Crediton Chemoproject Philip Morris OpenCard
Ověřit reference
close
Jednoduchý vstupní audit

Zda vaše aktuální agenda odpovídá legislativě snadno ověříme jednoduchým vstupním auditem BOZP a PO. Zkontrolujeme nejen potřebné dokumenty, ale také fyzický stav vašich provozoven. Upozorníme vás na nedostatky a pomůžeme vám je odstranit. Výstupem auditu BOZP je závěrečná zpráva s konkrétními body a doporučením, jak vše uvést do legislativního pořádku. Audit BOZP a PO můžete objednat jak jednorázově tak i opakovaně.

Rozsah auditu je předem dohodnut se zákazníkem, nejčastěji se však jedná o následující:

  • zpracování dokumentace BOZP, případně revize stávající dokumentace BOZP
  • zpracování dokumentace PO, případně revize stávající dokumentace PO
  • kontrola povinných školení zaměstnanců
  • kontrola poskytování OOPP
  • kontrola vybavení pracoviště prvky požární ochrany
  • dokumentace a evidence pracovních úrazů
  • kontrola bezpečnostního značení
  • kontrola plnění pracovně lékařských služeb
  • správnost provádění revizí
  • další body dle provozu