Průvodce BOZP Zavoláme vám Chci nabídku
Novinky Zpět

Máte chaos v dokumentaci BOZP? Zpřehledněte ji pomocí CRDR šanonu

19. 7. 2016
Zpět

Že je dokumentace BOZP a PO složitá záležitost asi nemusíme připomínat. Sami asi víte, co vše musí obsahovat a jak obtížné je mít vše v naprostém pořádku. Jenže díky CRDR šanonu se vaše situace může radikálně změnit. S ním totiž už nebudete muset řešit žádné haldy nepřehledných papírů, ve kterých jsou mýrnyx týrnyx naházené záznamy o pracovních úrazech, revize, pracovnělékařské dokumenty, traumatologický plán, archivace školení zaměstnanců, provozní dokumentace a další.

Co je šanon CRDR?

Šanon CRDR je papírová forma dokumentace BOZP a PO. I přesto, že je v papírové podobě, k dispozici je vždy také její elektronická verze, která je archivována v našem komplexním systému pro agendu BOZP a PO - BOZP-SYSTEM.

Náš šanon není lecjaký obyčejný šanon, jaký byste mohli očekávat od jiných společností. Na rozdíl od nich je srozumitelný, přehledný a jednoduše zpracovaný, tak, aby se v něm vyznal každý.

V žádném případě se nejedná o nějaké laciné a vzorově zpracované řešení, ve kterém stačí vyměnit údaje o firmě a je hotovo. Takové řešení důrazně nedoporučujeme! Proč?

“Šanon CRDR vždy zpracováváme každé firmě na míru, aby maximálně odpovídal danému provozu.”

Šanon je rozdělen na:

Jednotlivé kategorie jsou pak doplněny patřičnými dokumenty, které souvisí právě s činností vašeho podnikání. Jen tak je možné docílit zákonné požadavky, které jsou pro dokumentaci BOZP a PO povinné.

V šanonu je také speciální karta, ve které se nachází aktualizace dokumentace a kontaktní informace na HELP LINKU a technika, který ve vaší firmě zajišťuje agendu BOZP a PO.

Buďte online a mějte přehled

Všechny informace, které jsou obsaženy v tištěném šanonu dokumentace BOZP a PO, jsou k dispozici také v našem BOZP-SYSTEMu. V něm si můžete přidávat další potřebné dokumenty a provádět všechny povinné aktualizace.

BOZP-SYSTEM navíc obsahuje další části agendy bezpečnosti práce a požární ochrany. Nabízí správu zaměstnanců, přehled o jejich realizovaných školení a související certifikáty, potvrzení o seznámení s dokumentací, správu školení pro zaměstnance, specifika pracovišť apod.

10 výhod, proč mít šanon BOZP a PO

Jak šanon CRDR získat?

Abyste mohli získat šanon CRDR, stačí se stát naším klientem a nechat si od nás zpracovat dokumentaci BOZP a PO. Šanon vás sám o sobě nic stát nebude.

Nemusíte mít strach ani z případného přechodu od vašeho dosavadního poskytovatele BOZP služeb k nám. Žádné komplikace vás nečekají, protože my se o vše postaráme. Pokud se rozhodnete pro nás, jediné co musíme bezpodmínečně udělat, je realizace jednoduchého vstupního BOZP auditu. To proto, abychom zjistili, v jakém stavu je vaše dosavadní dokumentace BOZP a PO. Pouze zkontrolujeme vaše pracoviště, zjistíme rizika a vše zapracujeme do dokumentace.

“Máte nějaký dotaz? Napište nám!”

Máte chaos v dokumentaci BOZP? Zpřehledněte ji pomocí CRDR šanonu
Naši nejvýznamnější klienti
Pepejeans ČTU Nissan Klik Sephora Bageterie Boulevard Diton Footshop ERU Tesla Toyota Slevomat Yamaha Xella Xiaomi Colas Iveco Geberit Smarty Breno VGP Dodo Oyster Ruukki RWE Berlitz Casale Project Philip Morris Operátor ICT Ford Saint Gobain CMI Becher Budvar Cemex Vcelka Mironet Run Czech Wolt Dell Feri NPU Solitea Skechers Hueppe Dedoles accace Arriva Asklepion Avast Grada CHUBB Tipli Michelin Schneider electric Vinted Vivantis YTONG Favi Generali Česká Pojišťovna Marelli Monneo Bühler Žamberk Hanák nábytek GLP Hyundai Kara LG Raynet Panasonic Peugeot Roltechnic Státní tiskárna cenin TON Student Agency Shoptet Windy.com Georg Fischer AK Císař, Češka, Smutný Altron Audiotéka Azelis Pilulka Neeco Českomoravský cement Dekra Exponea productboard Rehau SFPI spaceti wikimedia jrd - bydlení nové generace Goodyear Pro Doma stavebniny Eisai AGC Briggs & Stratton Erste Greenpeace Richter & Frenzel Slovenské elektrarne Sizmek Somfy TÜV Wistron ZAT SmartWings Lindström ČNB Hanibal Jura LL-C Auto Jarov Egap IceWrap knihovna Akademie věd Medical technologies Mitas Success ČZU ČVUT MŠMT MUNI Zomato VFS global Columbia Fincentrum Mediatel NH Prague city Reedog Storyous Futured Apps Best Communications CCS EATON Tonino Lamborghini Caffe Lotus Melitta O2 Urgo Aqua Angels Aranea Beko Benu lékárny Bode Panzer Kuoni group Omron Photon Energy Saunia Swardman Twisto Zonky Inloop eMan Cyient EYElevel Fuji Koyo Klosterfrau Adacta Bosal Nonstop recruiment Pharm Olam Pietro Filipi Potrefená husa Profimedia Subway Unileasing VZP Vistra Notino Žabka ITW Globa Load Control Arthur D. Litte Creative Dock Samsonite Remax Proximity PSJ Invest Savencia Le Premier Kiwi webhelp Divadlo Archa Auffer design AVL ISIC Linde STOPKA - exclusive living Wegg Go STRV PSA traiding Eurowag Crown Worldwide CIEE Telly Monet plus Baumax Národní galerie Top Estates Rebuy Stars Ferring pharmaceuticals Apogeo Newe První klubová ZZMV Knihy Dobrovský HACH Komora KHK Julius Meinl Manuel caffé Primeros hotel Hilton Topmonks Starez sport Náš grunt Nestlé Bulovka Fio Banka Helika Tutor Top Vision Tarsago AXA CBRE Česká poštaDáme jídlo Ferratum Loccitane Meopta PPAS Raiff Allianz sport5 Tesco Schrack Speed CarsB-Tech Ergo Eurest IAC Orion Pharma UE.cz Ulož.to Zoot Codeco Konsepti MSA Albatros Arena Hermes Parexel Junker Lumen Huck rohlik.cz Korona
Ověřit reference
close
Jednoduchý vstupní audit

Zda vaše aktuální agenda odpovídá legislativě snadno ověříme jednoduchým vstupním auditem BOZP a PO. Zkontrolujeme nejen potřebné dokumenty, ale také fyzický stav vašich provozoven. Upozorníme vás na nedostatky a pomůžeme vám je odstranit. Výstupem auditu BOZP je závěrečná zpráva s konkrétními body a doporučením, jak vše uvést do legislativního pořádku. Audit BOZP a PO můžete objednat jak jednorázově tak i opakovaně.

Rozsah auditu je předem dohodnut se zákazníkem, nejčastěji se však jedná o následující:

  • zpracování dokumentace BOZP, případně revize stávající dokumentace BOZP
  • zpracování dokumentace PO, případně revize stávající dokumentace PO
  • kontrola povinných školení zaměstnanců
  • kontrola poskytování OOPP
  • kontrola vybavení pracoviště prvky požární ochrany
  • dokumentace a evidence pracovních úrazů
  • kontrola bezpečnostního značení
  • kontrola plnění pracovně lékařských služeb
  • správnost provádění revizí
  • další body dle provozu