Novinky Zpět

Outsourcing BOZP a PO - komplexní služby od jednoho dodavatele

28. 5. 2014
Zpět

Také oblast týkající se bezpečnosti práce a požární ochrany (BOZP a PO) je možné externě outsourcovat. A přináší to pro zaměstnavatele, organizace, firmy i živnostníky značné výhody. Hlavním cílem outsourcingu u jakékoliv služby je snížení nákladů (výdajů). Druhotným cílem, bývá také zvýšení soustředění obchodní činnosti firmy, a to v zájmu schopnosti lépe konkurovat. Společnost CRDR nabízí outsourcing pro BOZP a PO uceleně, efektivně a “na klíč”.

Hlavní výhody outsourcingu

Pokud se rozhodnete řešit otázky bezpečnosti práce a požární ochrany formou externího dodavatele, tedy outsourcingem, čekají vás následující výhody:

Odpovědnost za poskytované služby

Outsourcing bezpečnosti práce a požární ochrany nabízíme našim klientům včetně odpovědnosti s garancí plnění všech úkolů odborně způsobilými osobami a v souladu s platnými právními předpisy. Pro případ provozní odpovědnosti jsme pojištěni až do výše 7.000.000,- Kč.

Jaké služby se outsourcingu týkají

Rozsah služeb je vždy individuální. Můžeme pro vás zajišťovat komplexní servis nebo jen dílčí služby, které uvádíme níže. Záleží jen na vás, o jaký druh spolupráci máte zájem.

Jak spolupráce při outsourcingu probíhá

V případě, že se rozhodnete pro outsourcing BOZP a PO s námi, provedeme ve vaší firmě nejdříve tzv. vstupní audit a prohlídku pracoviště. Na základě tohoto auditu připravíme řešení pro systém BOZP a PO, který následně zavedeme do vaší firmy. Dále také připravíme a nastavíme organizaci školení všech vašich zaměstnanců, včetně vedoucích pracovníků. Jakmile bude systém nastaven, budeme dohlížet na plnění všech povinností dle platné legislativy. V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se BOZP a PO budete mít plně k dispozici naší poradenskou linku a odborné konzultanty.

Kolik stojí outsourcování BOZP a PO

Cena za outsourcing v oblasti BOZP a PO je individuální. Vždy záleží na rozsahu spolupráce, na konkrétních službách, na počtu vašich zaměstnanců a dalších kritériích. Rádi vám ale zpracujeme konkrétní cenovou nabídku. Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo využijte nás poptávkový formulář.

Komplexní služby BOZP
Naši nejvýznamnější klienti
VZP Vistra Parfums Žabka ITW Globa Load Control Arthur D. Litte Creative Dock Samsonite Remax Proximity PSJ Invest Savencia Le Premier Kiwi webhelp Divadlo Archa Auffer design AVL ISIC Linde STOPKA - exclusive living Wegg Go STRV PSA traiding Hudson Eurowag Crown Worldwide CIEE SnapShot Digi TV Monet plus Baumax Národní galerie Top Estates Rebuy Stars Ferring pharmaceuticals Apogeo Newe Elektrony.cz První klubová ZZMV Bemeta Knihy Dobrovský HACH Komora KHK Julius Meinl Manuel caffé Next.cz Primeros 4Finance hotel Hilton Topmonks Starez sport Bohemia Soft Náš grunt Nestlé Bulovka Lukoil Helika Tutor Top Vision Tarsago dTest AXA CBRE Česká poštaDáme jídlo Ferratum Loccitane Meopta PPAS Raiff Allianz sport5 Tesco Crescon Pevonia botanica Schrack Speed CarsBis Group B-Tech Ergo Eurest IAC Nový prostor Orion Pharma Puro Klima UE.cz Ulož.to Ústav fyziky Zoot Codeco Konsepti MSA Albatros Arena Hermes London school Parexel Surftrip Junker lunchtime.cz Lumen Huck rohlik.cz Korona RWE Berlitz PLA Crediton Chemoproject Philip Morris OpenCard
Ověřit reference
close
Jednoduchý vstupní audit

Zda vaše aktuální agenda odpovídá legislativě snadno ověříme jednoduchým vstupním auditem BOZP a PO. Zkontrolujeme nejen potřebné dokumenty, ale také fyzický stav vašich provozoven. Upozorníme vás na nedostatky a pomůžeme vám je odstranit. Výstupem auditu BOZP je závěrečná zpráva s konkrétními body a doporučením, jak vše uvést do legislativního pořádku. Audit BOZP a PO můžete objednat jak jednorázově tak i opakovaně.

Rozsah auditu je předem dohodnut se zákazníkem, nejčastěji se však jedná o následující:

  • zpracování dokumentace BOZP, případně revize stávající dokumentace BOZP
  • zpracování dokumentace PO, případně revize stávající dokumentace PO
  • kontrola povinných školení zaměstnanců
  • kontrola poskytování OOPP
  • kontrola vybavení pracoviště prvky požární ochrany
  • dokumentace a evidence pracovních úrazů
  • kontrola bezpečnostního značení
  • kontrola plnění pracovně lékařských služeb
  • správnost provádění revizí
  • další body dle provozu