Průvodce BOZP Zavoláme vám Chci nabídku
Novinky Zpět

Outsourcing BOZP a PO - komplexní služby od jednoho dodavatele

28. 5. 2014
Zpět

Také oblast týkající se bezpečnosti práce a požární ochrany (BOZP a PO) je možné externě outsourcovat. A přináší to pro zaměstnavatele, organizace, firmy i živnostníky značné výhody. Hlavním cílem outsourcingu u jakékoliv služby je snížení nákladů (výdajů). Druhotným cílem, bývá také zvýšení soustředění obchodní činnosti firmy, a to v zájmu schopnosti lépe konkurovat. Společnost CRDR nabízí outsourcing pro BOZP a PO uceleně, efektivně a “na klíč”.

Hlavní výhody outsourcingu

Pokud se rozhodnete řešit otázky bezpečnosti práce a požární ochrany formou externího dodavatele, tedy outsourcingem, čekají vás následující výhody:

Odpovědnost za poskytované služby

Outsourcing bezpečnosti práce a požární ochrany nabízíme našim klientům včetně odpovědnosti s garancí plnění všech úkolů odborně způsobilými osobami a v souladu s platnými právními předpisy. Pro případ provozní odpovědnosti jsme pojištěni až do výše 7.000.000,- Kč.

Jaké služby se outsourcingu týkají

Rozsah služeb je vždy individuální. Můžeme pro vás zajišťovat komplexní servis nebo jen dílčí služby, které uvádíme níže. Záleží jen na vás, o jaký druh spolupráci máte zájem.

Jak spolupráce při outsourcingu probíhá

V případě, že se rozhodnete pro outsourcing BOZP a PO s námi, provedeme ve vaší firmě nejdříve tzv. vstupní audit a prohlídku pracoviště. Na základě tohoto auditu připravíme řešení pro systém BOZP a PO, který následně zavedeme do vaší firmy. Dále také připravíme a nastavíme organizaci školení všech vašich zaměstnanců, včetně vedoucích pracovníků. Jakmile bude systém nastaven, budeme dohlížet na plnění všech povinností dle platné legislativy. V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se BOZP a PO budete mít plně k dispozici naší poradenskou linku a odborné konzultanty.

Kolik stojí outsourcování BOZP a PO

Cena za outsourcing v oblasti BOZP a PO je individuální. Vždy záleží na rozsahu spolupráce, na konkrétních službách, na počtu vašich zaměstnanců a dalších kritériích. Rádi vám ale zpracujeme konkrétní cenovou nabídku. Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo využijte nás poptávkový formulář.

Komplexní služby BOZP
Naši nejvýznamnější klienti
Pepejeans ČTU Nissan Klik Sephora Bageterie Boulevard Diton Footshop ERU Tesla Toyota Slevomat Yamaha Xella Xiaomi Colas Iveco Geberit Smarty Breno VGP Dodo Oyster Ruukki RWE Berlitz Casale Project Philip Morris Operátor ICT Ford Saint Gobain CMI Becher Budvar Cemex Vcelka Mironet Run Czech Wolt Dell Feri NPU Solitea Skechers Hueppe Dedoles accace Arriva Asklepion Avast Grada CHUBB Tipli Michelin Schneider electric Vinted Vivantis YTONG Favi Generali Česká Pojišťovna Marelli Monneo Bühler Žamberk Hanák nábytek GLP Hyundai Kara LG Raynet Panasonic Peugeot Roltechnic Státní tiskárna cenin TON Student Agency Shoptet Windy.com Georg Fischer AK Císař, Češka, Smutný Altron Audiotéka Azelis Pilulka Neeco Českomoravský cement Dekra Exponea productboard Rehau SFPI spaceti wikimedia jrd - bydlení nové generace Goodyear Pro Doma stavebniny Eisai AGC Briggs & Stratton Erste Greenpeace Richter & Frenzel Slovenské elektrarne Sizmek Somfy TÜV Wistron ZAT SmartWings Lindström ČNB Hanibal Jura LL-C Auto Jarov Egap IceWrap knihovna Akademie věd Medical technologies Mitas Success ČZU ČVUT MŠMT MUNI Zomato VFS global Columbia Fincentrum Mediatel NH Prague city Reedog Storyous Futured Apps Best Communications CCS EATON Tonino Lamborghini Caffe Lotus Melitta O2 Urgo Aqua Angels Aranea Beko Benu lékárny Bode Panzer Kuoni group Omron Photon Energy Saunia Swardman Twisto Zonky Inloop eMan Cyient EYElevel Fuji Koyo Klosterfrau Adacta Bosal Nonstop recruiment Pharm Olam Pietro Filipi Potrefená husa Profimedia Subway Unileasing VZP Vistra Notino Žabka ITW Globa Load Control Arthur D. Litte Creative Dock Samsonite Remax Proximity PSJ Invest Savencia Le Premier Kiwi webhelp Divadlo Archa Auffer design AVL ISIC Linde STOPKA - exclusive living Wegg Go STRV PSA traiding Eurowag Crown Worldwide CIEE Telly Monet plus Baumax Národní galerie Top Estates Rebuy Stars Ferring pharmaceuticals Apogeo Newe První klubová ZZMV Knihy Dobrovský HACH Komora KHK Julius Meinl Manuel caffé Primeros hotel Hilton Topmonks Starez sport Náš grunt Nestlé Bulovka Fio Banka Helika Tutor Top Vision Tarsago AXA CBRE Česká poštaDáme jídlo Ferratum Loccitane Meopta PPAS Raiff Allianz sport5 Tesco Schrack Speed CarsB-Tech Ergo Eurest IAC Orion Pharma UE.cz Ulož.to Zoot Codeco Konsepti MSA Albatros Arena Hermes Parexel Junker Lumen Huck rohlik.cz Korona
Ověřit reference
close
Jednoduchý vstupní audit

Zda vaše aktuální agenda odpovídá legislativě snadno ověříme jednoduchým vstupním auditem BOZP a PO. Zkontrolujeme nejen potřebné dokumenty, ale také fyzický stav vašich provozoven. Upozorníme vás na nedostatky a pomůžeme vám je odstranit. Výstupem auditu BOZP je závěrečná zpráva s konkrétními body a doporučením, jak vše uvést do legislativního pořádku. Audit BOZP a PO můžete objednat jak jednorázově tak i opakovaně.

Rozsah auditu je předem dohodnut se zákazníkem, nejčastěji se však jedná o následující:

  • zpracování dokumentace BOZP, případně revize stávající dokumentace BOZP
  • zpracování dokumentace PO, případně revize stávající dokumentace PO
  • kontrola povinných školení zaměstnanců
  • kontrola poskytování OOPP
  • kontrola vybavení pracoviště prvky požární ochrany
  • dokumentace a evidence pracovních úrazů
  • kontrola bezpečnostního značení
  • kontrola plnění pracovně lékařských služeb
  • správnost provádění revizí
  • další body dle provozu